ICOONE® laser

ICOONE® to technologia wykorzystująca podciśnienie, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Icoone jest urządzeniem medycznym, które oddziałuje na układ limfatyczny, krwionośny oraz mięśniowy. Jako jedyne urządzenie do masażu podciśnieniowego stosuje Multi Mikro Stymulację Roboderm, przez co w bardzo bezpieczny i skuteczny sposób oddziałuje na skórę.

ICOONE LASER® Łączy ze sobą technologię masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek wraz z energią biostymulującego lasera i światła LED. Połączanie energii światła i lasera w głowicy Robosolo powoduje efekt fotochemiczny w tkankach powodując większą przepuszczalność komórek. Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozkład.

Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błon komórkowych, powodując otwieranie się porów w błonie, umożliwiając odpływ uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkadzania komórek. Dodatkowo masowanie dwóch niezależnych rolek odprowadza nadmiar płynu do głównych splotów limfatycznych.

Icoone to certyfikowany wyrób medyczny, który idealnie sprawdza się w leczeniu blizn, obrzęków, zaparć, sztywności mięśni i zespołów bólowych, a także modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to metoda nieinwazyjna i bezbolesna, która zapewnia spektakularne i długotrwałe efekty.

CELLU M6® INTEGRAL

Cellu M6® Integral to najnowszej generacji aparat LPG®. To połączenie mocy i nowoczesnej technologii, które pozwalają osiągnąć dermatologiczne korzyści, które wcześniej były nieosiągalne.

Wykorzystując ekskluzywną technologię Enedermologie®, LPG Cellu M6® Integral umożliwia w 100% naturalny zabieg stymulacji tkanki łącznej dla urody i dobrego samopoczucia. LPG Cellu M6® Integral jest dostępny z dwiema technologiami Endermologie® do precyzyjnych zabiegów na ciele (Lipomassage®) i twarzy (Endermolift®). To jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotką skórą na ciele i twarzy oraz obrzękami.

LPG Cellu M6® Integral to:
• większa efektywność — zwiększona stymulacja mechaniczna, badania kliniczne potwierdziły skuteczność (Po 8 tygodniach kuracji Endermologie® technologią mechanicznej stymulacji 240% wzrost zawartości kolagenu w skórze, 180% wzrost elastyny, 70% wzrost procesów lipolitycznych) ,
• Pielęgnacja ciała jest 50 razy skuteczniejsza, pielęgnacja twarzy 3 razy skuteczniejsza,
• Większy rozmiar wałka, większa komora, lepsze parametry ssania – zarówno wałek, jak i komora ssąca są większe niż w tradycyjnej Endermologii, dzięki czemu zabieg jest dokładniejszy i głębszy,
• Więcej głowic, nowy typ głowic – zwiększające możliwości zabiegowe, a tym samym zapewniające większą skuteczność i jędrniejszą skórę,
• Zabieg na twarz – nowa głowica (głowica z płatkiem) oferuje nowe podejście do precyzyjnego i skuteczniejszego zabiegu na twarz (3 razy skuteczniej): redukcja kurzych łapek, zmarszczek wokół ust, ujędrnienie skóry – pierwszym efektem może być widoczne natychmiast po wykonaniu programu,
• Nowe zastosowania, takie jak terapia kobiet w ciąży i podczas ćwiczeń.

Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną ofertę maszyn używanych dopasowaną specjalnie dla Ciebie!